Dnes je: Piatok 26. apríla 2024, meniny má Jaroslava, zajtra bude mať meniny Jaroslav.

Športové stretnutie mládeže v poľskom meste Kęty

Dňa 15. 10. 2013 sme sa my žiaci z Katolíckej spojenej školy v Rajci opäť vybrali do poľského mesta Kęty. Stretli  sme sa ráno pred MÚ v Rajci, kde pre nás prišiel veľký (dovolenkový) autobus. Korčule, skateboardy a ďalšie náradie nám skvelý pán šofér dal do kufra a mohli sme vyraziť. Cesta bola plná smiechu, jedla a očakávania na nové zážitky. Po príchode do cieľa nás už čakal skatepark. Zobrali sme si naše náradie a spoločne sme zdolávali rampy. Ako darček sme všetci zúčastnení dostali biele trička s bielymi šiltovkami, ktoré sme si navzájom medzi sebou popodpisovali. Nastal čas odchodu domov. Musím priznať, že sa mi vôbec nechcelo ísť naspäť. Tak ma to bavilo a tie nezabudnuteľné zážitky... Je mi smutno, keď si pomyslím ako tam bolo výborne. Hocikedy by som si to ešte zopakovala. Ďakujem za ďalší krásny výlet a neopakovateľné zážitky.

Alžbeta Dolníková (žiacka Tercie)