Improliga

Štvrtkové poobedie 13. marca 2014 patrilo v MsKS Rajec súťažiacim, ktorí si chceli zas či po prvýkrát zaimprovizovať na trojminútových scénkach na zadané témy. Z našej školy žiaci vytvorili 3 družstvá, z ktorých najúspešnejšie bolo družstvo MENTOLKY v zostave Kristínky Kardošovej, Miška Žideka a Maxíka Rybára, všetkých zo 4. A, ktoré obsadilo vo svojej kategórii krásne 2. miesto. Cenu najlepšej herečky v tej istej kategórii získala už menovaná Kristínka Kardošová zo 4. A triedy. Cenu najlepšieho herca si zas vo svojej kategórii odniesol Palko Januš z kvarty. Výhercom srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy.

Mgr. Mária Vanáková