Spoznajme sa cez skate – Športový deň v meste Rajec

Dňa 29. apríla 2014 prijali pozvanie do mesta Rajec športovo naladení priatelia z Poľska. Stretli sme sa na zrekonštruovanom skatepaku v Rajci. Veľmi sme sa na nich tešili, dokonca aj počasie nám vyšlo. Medzi hlavné športové aktivity patrili bicyklovanie, skateboardovanie a korčuľovanie. Tiež sme sa zoznámili s novými priateľmi z Poľska a s niektorými sme sa poznali už z minulých stretnutí. Po šantení na rampách sme sa všetci zúčastnili chutného obedu v reštaurácii. Bodkou na záver bol sladký dezert. Po dni plnom smiechu, slnka a nových priateľstiev sme sa rozlúčili a spoločne si zapriali, aby sme sa opäť niekedy stretli.

Alžbeta Dolníková (žiačka Tercie), Ing. Juraj Jasenovec