Turnaj vo vybíjanej

Napätie, športový duch, fair-play. Aj takto by sa dala opísať atmosféra, ktorú vyvolal turnaj vo vybíjanej v piatok 4. 4. 2014. Zúčastnili sa ho žiaci a žiačky 6., 7., 8. a 9. ročníka CZŠ – čiže štyri družstvá. Všetci nastúpili vo veľkom očakávaní, s veľkou chuťou i odhodlaním. Po otvorení turnaja naším riaditeľom školy hrali jednotlivé družstvá podľa určeného rozpisu a vopred dohodnutých pravidiel. Keďže hra musí byť spojená aj s prehrou, občas nechuťou vziať loptu opäť do rúk a pokračovať, prevládala počas celého turnaja len dobrá nálada a radosť z hry. Nesklamalo ani počasie, pretože turnaj sa hral vonku na našom staronovom ihrisku.

Výsledné poradie družstiev:

1. miesto – 8. ročník
2. miesto – 9. ročník
3. miesto – 6. ročník
4. miesto – 7. ročník

Všetci zúčastnení hráči boli odmenení vecnou cenou (sladkosťou) a každé družstvo si prevzalo diplom. Víťazom – ôsmakom srdečne blahoželáme!!!
Veľká vďaka patrí tiež všetkým učiteľom a žiakom, ktorí prišli povzbudiť našich chlapcov a naše dievčatá aj počas vyučovacích hodín a spoločne s nami prežili príjemný deň.

PaedDr. Mária Macková, Mgr. Vladimír Baďura