Turnaj vo florbale vo Zvolene

Utorok, 9:30 hodín, telocvičňa ZŠ sv. Dominika Savia, Zvolen. To je deň, čas a miesto konania turnaja starších žiakov vo florbale. Zišli sa žiaci škôl Zvolena, Banskej Bystrice, Novej Bane a Rajca. Turnaj okrem kvalitnej hracej plochy, výborných rozhodcov, mal aj vysokú športovú úroveň a hlavne napätú atmosféru až do konca posledného zápasu, keď sme v našom druhom víťaznom zápase porazili B. Bystricu v pomere 8:3. Tri družstvá vrátane nášho dosiahli po dve víťazstvá a rovnaký počet bodov. Nakoniec o našom „až“ treťom mieste rozhodlo len horšie skóre. Na peknej športovej akcii nás tradične povzbudil náš pán kaplán Palko Gera, ktorý bezpečne splnil aj úlohu jedného zo šoférov.

Mgr. Vlado Baďura