Korčuľovanie na zimnom štadióne v Žiline

Športových akcií pre pravého športovca nikdy nie je dosť. Dnes, 27. marca sa nám opäť jedna podarila. Spolu 43 žiakov a študentov sa nás zišlo na ZŠ v Žiline. Niekto po prvý raz, iný už po predchádzajúcej skúsenosti. Výberom sexty, tercie, ôsmakov a 4. A triedy sme spolu s učiteľmi Vladom Baďurom, Majou Mackovou a Jankou Bartekovou vytvorili pekný kolektív na ľadovej ploche. Podporiť nás prišiel aj náš kaplán Palko Gera, ktorý sa ihneď po príchode na ZŠ prezul do korčulí a pripojil sa k nám – ostatným športovcom. Po peknom športovom zážitku sme sadli do vlaku a síce mierne unavení, ale zdraví sme sa vrátili domov.

Mgr. Vladimír Baďura