Dnes je: Nedeľa 19. januára 2020, meniny má Drahomíra/Mário, zajtra bude mať meniny Dalibor/Sebastián.

Prázdninový tábor pre prváčikov

Prvý augustový týždeň patril našim budúcim prváčikom. Zúčastnili sa denného tábora, kde mali možnosť vzájomne sa spoznať, skamarátiť a tak trošku prelomiť očakávania z nastávajúceho nového školského roka. Pri tom im boli nápomocné p. učiteľky: Katka Špániková, Ľubka Rosická a Jana Barteková. Každý deň pre prváčikov pripravili nové aktivity, hry i športové činnosti. Aby vystačili so silami, tety kuchárky pre ne pripravili ovocnú desiatu i chutný obedík. Takto týždeň ubehol ani voda a deti v piatok odchádzali spokojné a s úsmevom na tvári, aby sa 2. septembra vrátili do skutočných školských lavíc.

Stiahnuť všetko

Kontakty | Vedenie | Mapa stránok
Katolícka spojená škola | Copyright © 2014
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!