Korčuľovanie ako spestrenie TSV

Dňa 13. marca sa nás zišlo štyridsať žiačok a žiakov pred kostolom, aby sme si v rámci spestrenia telesnej výchovy vyskúšali korčuľovanie na ozajstnom ľade na zimnom štadióne v Žiline. Výber žiačok piatych a šiestej triedy spolu s triedou 4. B sme sa presunuli na železničnú stanicu. O malú chvíľku sme už sedeli vo vlaku a sledovali ubiehajúcu krajinu. Pred zimným štadiónom nás už čakal pán inštruktor a pani inštruktorka korčuľovania, ktorí sa nám venovali počas korčuľovania. Ukázali nám a učili nás rôzne „ figúry, kúsky a piruety“ za sprievodu hudby. Pri voľnom korčuľovaní sme sa zabávali vytvorením „hada“ a naháňačkou. Po spoločnom fotografovaní sme sa postupne presunuli pred OC Mirage, kde sme si oddýchli a chvíle čakania na vlak sme si spríjemnili drobnými nákupmi. Domov sme prišli mnohí s malými odreninami, ale šťastní a spokojní. K peknému zážitku prispel pedagogický dozor v zložení: Vlado Baďura, Mária Macková a Janko Mihalec.

Tešíme sa na ďalšiu vydarenú športovú akciu.

Mgr. Vladimír Baďura