Školský výlet V.A a V.B do Atlantisu v Leviciach

Učenie zábavou a zábava hrou, takto možno nazvať našu návštevu zábavného centra Atlantis v Leviciach 21. mája 2014.
Nové poznatky z fyziky sme mali možnosť získať vďaka rozličným pomôckam, ktoré sa v tomto centre nachádzajú. Chceli sme poznať odpovede na otázky: Prečo sa to tak deje? Prečo to tak funguje? Ako je to možné? Tutanchámon už nie je pre nás len ťažké slovo, ale omnoho viac.
No a okruh hradov, ktoré sme už navštívili sme si rozšírili spoznávaním Levického hradu. Dejepisné vedomosti sme si obohatili prehliadkou Tekovského múzea. A takú super historickú lekáreň, ako majú v tomto múzeu, sme veru ešte nevideli! Všetkým deťom odporúčame navštíviť toto miesto zábavy a poznania.

Kolektív V.A a V.B triedy KSŠ