Deň Zeme

Zdravý život znamená zdravá a čistá planéta. Čistá planéta znamená aj poriadok a čistota všade okolo nás. V tomto duchu začal náš pracovný deň 25. apríla - Deň Zeme. Žiaci 3. a 4. ročníkov si o ôsmej hodine pozreli prírodopisný film Vlčie hory v MsKS Rajec. Od deviatej hodiny už pracovali na skrášlení školského dvora – hrabali trávnik, zbierali papiere, okopávali obrubníky a zametali chodníky. O 10 °° si ročníky 1.-4. pozreli bábkové divadlo o svrčkovi, húsenici a motýľovi, ktoré bolo nielen zábavné, ale aj poučné. Žiaci vyšších ročníkov sa taktiež zapojili do upratovania - čistili ulice Rajca. Tento pracovný deň sme končili s dobrým pocitom, pretože sme prispeli k skrášleniu nášho mesta.

Mgr. Mária Baďurová