Turnaj vo futsale mladších a starších žiakov v Martine

Ako už tradične - každý rok - sme sa zúčastnili v Martine turnaja žiakov vo futsale. 29. apríla mladší, 30. apríla starší žiaci si zmerali svoje sily so svojimi „rovesníkmi“. Rovesníkmi v úvodzovkách preto, lebo vekovo tvorili jednu kategóriu. No futbalový prejav každej školy bol rôzny aj vzhľadom na to, v akých okresných, či krajských súťažiach hrajú žiaci futbal a na akej úrovni. Našim chlapcom určite nechýbala bojovnosť a snaha a jednotlivci sa prejavili aj futbalovým umením. V oboch kategóriách sme obsadili zhodne štvrté miesto a získali diplom.
Nikto sa vážne nezranil a tak sme sa po chutnom obede v oboch dňoch šťastne vrátili domov aj vďaka šoférskemu umeniu nášho pána kaplána Palka Geru, ktorý nás v oboch hracích dňoch výdatne morálne aj duchovne podporoval.

Mgr. Vladimír Baďura