Dnes je: Pondelok 23. septembra 2019, meniny má Zdenka, zajtra bude mať meniny Luboš/Ľubor.



I.A

trieda: I.A

Babulová Lenka
Bohdal Timotej
Bohdalová Veronika
Cinko Matej
Cisáriková Kristína
Dorínsky Lukáš
Filo Martin
Foltán Filip
Hapujda Róbert
Hudeková Lea
Jonek Bohdan
Jonek Tobiáš
Kosperová Sára
Lednický Martin
Macák Michal
Matejko Timotej
Mihalec Juraj
Rybárová Ľubica
Szmek Filip
Ujková Anna
Zafková Noelia

Skryť

II.A

trieda: II.A

Baránková Lucia
Brezáni Kristián
Dubrávková Alexandra
Filo Adam
Filo Marek
Hoskovec Matúš
Janek Lukáš
Jasenovský Samuel
Kaštanová Soňa
Michalec Tomáš
Novosád Filip
Ondrušová Ema
Papala Ondrej
Pekarová Linda
Person Adam
Zacková Alexandra

Skryť

II.B

trieda: II.B

Bollová Monika
Brezáni Juraj
Cinko Lukáš
Cviček Ľubomír
Dudáková Nikol
Húdeková Sofia
Jarošincová Natália
Juríček Juraj Kristián
Kasmanová Jana
Kavec Daniel
Klincová Michaela
Kľučková Mária
Kucko Šimon
Matejička Kristián
Rybárik Nikolas
Svetlošák Timotej

Skryť

III.A

trieda: III.A

Bohdalová Barbora
Bohdalová Patrícia
Brezániová Viktória
Buchová Michaela
Chupáňová Anetta
Domanický Pavol
Dubravka Branislav
Dudák Ján
Ďurčan Tomáš
Foltánová Veronika
Gáper Michal
Golierová Klaudia
Hudek Róbert
Martincová Adela
Martiníková Sára
Mihalcová Júlia
Muchová Viola
Paulinyová Andrea
Pekarová Zuzana
Rondzik Matej Ladislav
Šáleková Alžbeta
Štepo Juraj
Sýkorová Simona
Uhliariková Timea
Vanák Matúš
Židek Martin

Skryť

IV.A

trieda: IV.A

Foltánová Mária
Huljak Timotej
Kandráč Rudolf
Kardošová Kristína
Kľučka Ľuboš
Koledová Daniela
Koledová Mária
Mačugová Michaela
Matejková Emma
Pekara Šimon
Rybár Maximilián
Rybáriková Jana
Šáleková Katarína
Svetlošáková Ráchel
Wünschová Katarína
Židek Michal
Židek Miroslav

Skryť

IV.B

trieda: IV.B

Biely Adam
Hapujdová Laura
Hodas Ivan
Húdeková Monika
Kamas Nicolas
Kamasová Vanesa
Kapralik Matúš
Klimek Patrik
Kosper Ján
Krajčiová Lucia
Lišková Eva Mária
Matovičová Vanesa
Podstráska Sára
Surová Ivona
Závadský Filip

Skryť

V.A

trieda: V.A

Albertová Magdaléna
Bačinský Jakub
Balážová Lucia
Čáko Ján
Cviček Matej
Elogová Natália
Golierová Danka
Golierová Viktória
Húdeková Lucia
Jakubcová Júlia
Klucho Samuel
Mladšík Erik
Novosádová Erika
Ondruš Patrik
Požár Juraj
Štrbová Nikola
Tandarová Mária
Veselá Vanesa
Zvrškovcová Tatiana

Skryť

V.B

trieda: V.B

Augustínová Juliana
Brezániová Anna
Buchová Ema
Dubcová Katarína
Dubec Samuel
Eloga Matúš
Foltán Andrej
Grečnár Samuel
Jánošová Veronika
Jasenovec Jozef
Kmeťo Štefan
Kohút Ján
Mačugová Viktória
Pauliny Jozef
Stehlík Lukáš
Sýkora Adam
Taldíková Lucia
Židek Tobiáš

Skryť

VI.A

trieda: VI.A

Bačinská Alžbeta
Baláž Marek
Blunár Vratislav
Brezáni Peter
Brodňanová Monika
Dorinská Lenka
Ďurčanská Adriana
Gabaj Miroslav
Hanuliak Michal
Hapujda Matej
Havettová Lenka
Hodasová Mária
Hoskovec Lukáš
Hudák Daniel
Huljak Kamil
Jakubcová Nikola
Janeková Tatiana
Jonek Benjamín
Kandráč Patrik
Krajčí Filip
Ľudviková Katarína
Macáková Júlia
Majer Miroslav
Ondrejková Katarína
Raabová Vanesa
Rybárová Júlia
Škubová Katarína
Sudor Martin
Svetlošáková Noemi
Zadňančin Adrián

Skryť

VII.A

trieda: VII.A

Bohdalová Vanesa
Gabaj Adam
Halková Katarína
Hodas Jakub
Kamasová Sandra
Kasman Martin
Liška Matúš
Lukáč Peter
Mičech Martin
Mihalcová Erika
Mihalec Jozef st.
Mihalec Jozef ml.
Očková Denisa
Parišková Stanislava
Skupin Tomáš
Slyšková Ema
Súkeníková Alexandra
Špániková Silvia
Zábojník Martin
Záň Andrej

Skryť

VII.B

trieda: VII.B

Augustín Viliam
Bollová Veronika
Bucha Rastislav
Dolník Daniel
Dubcová Monika
Gažúrová Andrea
Hanuliak Marek
Hodás Michal
Jakubík Ján
Joneková Agáta
Kramorišová Lucia
Kubačáková Klára
Moskáľ Tomáš
Požár Marián
Škorvánek Ján
Štrbová Terézia
Taldíková Lenka
Toman Richard
Vanák Ondrej
Wünsch Michal
Židek Kristián

Skryť

VIII.A

trieda: VIII.A

Balážová Barbora
Baraník Andrej
Blunár Peter
Briestenská Zlatica
Dolinay Tomáš
Foltán Matúš
Grofik Marek
Hollá Lívia
Huljak Metod
Jánoš Lukáš
Kapraliková Kristína
Klucho Filip
Lednický Adam
Lednický Jakub
Liška Jozef
Mačugová Natália
Mikolka Marek
Mikolka Šimon
Mucha Peter
Papala Šimon
Paulínyová Karolína
Pekara Jakub
Pekara Peter Julius
Škadrová Oľga
Skupin Jozef
Špánik Jakub
Surový Juraj
Trnovszký Samuel
Turzová Anna Mária
Uríková Paulína
Vančová Klaudia

Skryť

IX.A

trieda: IX.A

Baláž Branislav
Baraník Adam
Brezáni Dávid
Cviček Roman
Čmelo Erik
Ďurian Branislav
Dolník Michal
Domanický Martin
Hasalik Bystrík
Jankechová Eva
Jasenovcová Lenka
Jasenovcová Mária
Jasenovský Miroslav
Kavec Dominik
Štelbaský Patrik
Uhlárik Ján
Vysoký Matúš
Zmrhalová Natália

Skryť

IX.B

trieda: IX.B

Domanická Simona
Gabaj René
Gabaj Samuel
Klimeková Veronika
Kohút Jozef
Martincová Eliška
Mičechová Magdaléna
Síčová Petronela
Slyšková Zdenka
Suchánek Jakub
Surový Matej
Sýkora Samuel
Šimková Marianna
Škraban Tomáš
Šujanová Lenka

Skryť



Kontakty | Vedenie | Mapa stránok
Katolícka spojená škola | Copyright © 2014
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!