Maškarný ples

Privítal ich nový pán riaditeľ, Mgr. Róbert Augustín, ktorý karneval aj moderoval. Spolu s triednymi učiteľmi si žiaci zatancovali metlový i balónový tanec, súťažili v nosení tenisových loptičiek na tenisových raketách. Oddýchnuť si mohli pri stoloch s chutnými buchtami, ktoré napiekli tety kuchárky. O spestrenie programu sa postarala p. uč. Mgr. M. Vanáková  vystúpením folklórneho súboru, v ktorom priblížili zvyky – piesne a tance - na fašiangy. O dve hodiny neskôr - hoci veľmi neradi  - vystriedali mladších žiakov starší žiaci a zábava formou diskotéky pokračovala ďalej . Nakoniec žiakov nahradili rodičia a zamestnanci školy, tí viacej smelí i v maskách a tak môžeme s úsmevom povedať, že tohtoročný maškarný ples bol veľmi vydarený.

Mgr. Mária Baďurová