Dnes je: Piatok 26. apríla 2024, meniny má Jaroslava, zajtra bude mať meniny Jaroslav.

Prázdninová činnosť CVČ

Centrum voľného času pri Katolíckej spojenej škole v Rajci na začiatku letných prázdnin usporiadalo prázdninovú činnosť, ktorá prebiehala v priestoroch školy. Žiaci mohli prísť stráviť voľný čas v termíne od 3. 7. do 4. 7. 2013 (streda – štvrtok). Počas týchto dní mali žiaci k dispozícii telocvičňu, posilňovňu a počítačovú učebňu. Pedagogický dozor v týchto dňoch zabezpečoval Ing. J. Jasenovec. Zúčastnení žiaci takýmto spôsobom aktívne využili voľný čas hneď na začiatku prázdnin. Hlavným cieľom činnosti CVČ bol telesný a pohybový rozvoj žiakov, podporenie informačnej gramotnosti a voľnočasovými aktivitami prispieť k prevencii pred nepriaznivými vplyvmi, ktoré im dnešné okolie ponúka. V stredu navštívilo Centrum voľného času 12. žiakov a vo štvrtok 10. žiakov.

Ing. Juraj Jasenovec