Predvianočné vystúpenie seniorom

Predvianočné popoludnie seniorom z Klubu dôchodcov v Rajci spríjemnili 10. decembra 2013 svojím kultúrnym programom žiaci z folklórneho a literárno-dramatického krúžku. Najprv vystúpila naša najmladšia speváčka Kristínka Cisariková z I.A, ktorá v doprovode s gitarou a dvoma píšťalkami zaspievala známe vianočné koledy. Po Kristínke prišlo na rad hudobno-recitačné pásmo, v ktorom vystúpili aj žiaci z vyšších ročníkov. Nakoniec nám naši najmladší účinkujúci herci - Miško Macák z I.A, Juraj Kristián Juríček z II.B, Barborka Bohdalová a Vaneska Bohdalová z III. A, Kristínka Kardošová, Miško Židek zo IV.A predviedli časť veršovanej rozprávky Pytačky z obľúbenej knihy Čin-Čin od Ľudmily Podjavorinskej. Náš program vyvrcholil vianočným evergreenom Tichá noc, kedy sme si spoločne všetci pri plameni sviečok zo srdca zaspievali. Naše poďakovanie patrí príbuzným a rodičom K. Cisarikovej, M. Macáka, J.K. Juríčka a M. Žideka za podporu a pomoc pri organizovaní podujatia. Srdečná vďaka patrí samozrejme seniorom z Klubu za ich pozvanie, krásnu atmosféru, prijatie a aj za sladkú odmenu.

Mgr. Mária Vanáková