Oceňovanie študentov stredných škôl Žilinskej diecézy

V utorok 19. novembra sme sa my, študenti oktávy, vybrali na menší výlet do Žiliny. V katedrálnom Kostole Najsvätejšej Trojice sme sa zúčastnili na slávnostnej sv. omši, ktorú celebroval žilinský diecézny biskup Tomáš Galis pri príležitosti oceňovania najlepších študentov zo všetkých cirkevných stredných škôl v Žilinskej diecéze. Naša trieda mala na starosti služby na tejto sv. omši a krátky program po jej skončení. Následne bolo na programe už spomínané oceňovanie najlepších študentov. Z našej školy bola ocenená naša spolužiačka Anna Špániková. Po skončení oceňovania vo kostole sa ocenení pobrali na spoločný obed s hrdými rodičmi a pedagógmi a v neposlednej rade aj so samotným otcom biskupom.

Robert Michalec, oktáva