Dnes je: Piatok 26. apríla 2024, meniny má Jaroslava, zajtra bude mať meniny Jaroslav.

Plavecký výcvik Považská Bystrica

V dňoch od 11.2. do 15.2 2013 sa uskutočnil už tradičný plavecký výcvik pre žiakov tretích ročníkov. Konal sa na plavárni v Považskej Bystrici, od pondelka do piatka žiaci každý deň dochádzali objednaným autobusom, ktorý ich doviezol až pred plaváreň.
Počas plaveckého sa z neplavcov stali plavci a žiaci, ktorý už vedeli plávať sa zdokonalili v jednotlivých plaveckých štýloch (prsia, kraul, znak a niektorí si skúšali aj motýlika, niekedy nazývaného aj delfín).
Tretiaci o plaveckom výcviku samozrejme porozprávali na škole asi každému a aj preto sa druháci už nemôžu dočkať, kedy aj oni pôjdu na takúto vydarenú akciu. Budú si ale musieť počkať...