Dnes je: Streda 08. mája 2024, meniny má Ingrida, zajtra bude mať meniny Roland.

Turnaj o pohár riaditeľa školy

Dňa 27. júna sa počasie „umúdrilo“ a umožnilo nám odohrať obidva finálové zápasy o putovný pohár riaditeľa školy v malom futbale, ktoré sme zorganizovali spolu s Centrom voľného času. Všetci účastníci boli poučení o prísnych ale spravodlivých pravidlách a po slávnostnom výkope, ktorý mal pán riaditeľ školy Ľubomír Vereš, začali hráči predvádzať svoje futbalové umenie. Finále bolo spestrené aj hráčkou sekundy Veronikou Závadskou, ktorá sa nebála zaradiť medzi svojich „mužských“ kamarátov. Väčšie športové šťastie mali v tomto súboji mladších žiakov hráči VII.A, ktorí zvíťazili nad svojimi spoluhráčmi z 2.G v pomere 6:1.
V kategórii starších žiakov mali slávnostný výkop pani učiteľky Veronika Sojková a Veronika Svrčková. Svoj „šťastnejší“ deň mali chalani zo septimy, ktorý zdolali svojich finálových partnerov – triedu 9.A v pomere 6:2.
Svojim rozhodcovským výkonom k bezúrazovému finále prispel v úlohe rozhodcu vedúci Centra voľného času Juraj Jasenovec. Na záver odovzdali ceny víťazom pán riaditeľ Ľubomír Vereš, pán kaplán Palko Gera a pán učiteľ Vlado Baďura, ktorí víťazom odovzdali putovný pohár, diplom, perá a sladkosti.

Mgr. Vladimír Baďura