Dnes je: Sobota 20. apríla 2024, meniny má Marcel, zajtra bude mať meniny Ervín.

Beh 17. novembra

Tradičné podujatie v tradičnom období. Ústav telesnej výchovy Žilinskej univerzity organizoval  svoje historicky najstaršie podujatie. Už 47. ročník „Behu 17. novembra“ sa uskutočnil 6. novembra na Veľkom diele v Žiline. Súťažilo sa v 11 kategóriách od žiakov základných škôl až po dospelých bežcov a to v cezpoľnom behu v stupňovanom teréne. Zúčastnilo sa viac ako 350 bežcov medzi nimi aj naši žiaci: Miroslav Gabaj (6. A), Benjamín Jonek (6.A), Tomáš Moskáľ ( 7.B), Viliam Augustín (7.B), Vanesa Bohdalová (7.A), Sandra Kamasová (7.A), Zlatica Briestenská (8.A), Paulína Uríková (8.A), Daniel Gardián (3.G) a Ján Pekara (3.G). Najlepšie umiestnenie dosiahol Tomáš Moskáľ, ktorý dobehol na peknom 6. mieste z 50 detí.

PaedDr. Mária Macková