Dnes je: Štvrtok 25. apríla 2024, meniny má Marek, zajtra bude mať meniny Jaroslava.

Futbalový turnaj Coca - Cola

Dňa 4. apríla 2013 sme sa zúčastnili futbalového turnaja organizovaného firmou Coca cola. Napriek ťažkej poveternostnej situácii sa turnaj odohral v oklieštených podmienkach – mimo zelených trávnikov ale o to v krajšej športovej hale v Predmieri.
V našej skupine boli vylosované štyri školy zo žilinského okresu vrátane našej. Jedna škola z organizačných príčin účasť odmietla a tak sme si zahrali dva zápasy po 2 x 20 minút. Naši chlapci to mali o to ťažšie, že hralo 6 hráčov v hre plus brankár a na striedanie sme mali len jedného hráča. Po jednom víťazstve a jednej prehre a jednom kontumačnom víťazstve sme obsadili síce pekné ale nepostupové druhé miesto. Nie všetkým chlapcom sa darilo tak, ako by si predstavovali, ale napriek ťažkým podmienkam bojovali až do konca.
Naši chlapci si mohli porovnať svoju hernú kvalitu s rovesníkmi z iných škôl a získať skúsenosti a niečo sa aj naučiť, hlavne z taktiky. Nakoniec sme sa vrátili domov nezranení a s pekným športovým zážitkom.

Mgr. Vladimír Baďura