Dnes je: Štvrtok 25. apríla 2024, meniny má Marek, zajtra bude mať meniny Jaroslava.

Škrábikov Rajec

17. mája 2012

Dňa 17. mája 2012 sa uskutočnil XIII. ročník recitačnej súťaže v prednese duchovnej poézie a prózy Škrábikov Rajec. Všetci 69 zúčastnení súťažiaci boli rozdelení do štyroch kategórií. Recitátorov hodnotila odborná porota, ktorej úlohou bolo vybrať spomedzi všetkých súťažiacich tých najlepších. Ich úloha nebola ľahká, keďže sa na súťaži zúčastnilo mnoho výborných recitátorov. Po dlhom rozhodovaní sa im to podarilo a v každej kategórií ocenili 3 najlepších. Z nášho Gymnázia Andreja Škrábika v Rajci sa na stupni víťazov umiestnili Lenka Špániková (zo sekundy) v III. kategórii v prednese prózy a Dominika Ľudviková (z kvarty) v IV. kategórii v prednese poézie. Obidve študentky sa umiestnili na peknom 3. mieste. Výherkyniam srdečne blahoželáme!