Dnes je:
Štvrtok 28. marca 2024
, meniny má
Sona
, zajtra bude mať meniny
Miroslav.
KATŠKOLA
Aktuality
Fotografie školy
20. výročie cirkevného školstva
Zriadovateľ
História
Z dejín školy - chronológia
Foto 2011 / 2012
Foto 2012 / 2013
Vedenie
Kontakty
Rozvrhy tried a učiteľov
Ponuka práce
Rada školy
Študentská rada
Kalendár 2011 / 2012
Kalendár 2012 / 2013
Kalendár 2013 / 2014
Časový rozvrh hodín a prestávok
Kostol sv. Ladislava
Mesto Rajec
DOKUMENTY
Kronika školy šk. rok 2011/2012
Štrajk 26.11.2012
List Stálej rady KBS o poslaní učiteľa
Vyhodnocovacia správa 2011 / 2012
Školský poriadok
Osvedčenie o poistení
GAŠ
ThDr. Andrej Škrábik
Pedagógovia 2013 / 2014
Triedy 2013 / 2014
Fotky tried 2011/2012
Fotky tried 2012 / 2013
Výchovný poradca
Školský vzdelávaci program a PK, hodnotenie
Vyhodnocovacia správa 10 / 11
Žiacka knižka
Maturanti 2013/2014
Maturanti 2012/2013
Maturanti 2011/2012
CZŠ
Sv. J. Maria Vianney
Pedagógovia 2013 / 2014
Triedy 2013 / 2014
Fotky tried 2011 / 2012
Fotky tried 2012 / 2013
Trieda regionálnej architektúry
Výchovný poradca
Školský vzdelávaci program a PK
Vyhodnocovacia správa 10 / 11
ŠJ
Stravné
Školské stravovanie
Alergény
Jedálny lístok
Kontakty
ŠKD
Informácie
Oddelenia
Kontakty
CVČ
Informácie
Výchovný program
Záujmové útvary
Akcie
Plánované akcie CVČ
Štatistiky za školský rok 2013 / 2014
Štatistiky za školský rok 2012 / 2013
Fotogaléria
Dodatok k zriaďovacej listine
EXKURZIE
Archív 1. polrok 2013 / 2014
Archív 2012 / 2013
Archív 2011 / 2012
AKCIE
Prázdninový tábor pre prváčikov
Denný letný tábor CVČ 2014
Deň v Domove vďaky
Výlet do galérie
OŽAZ
Lanový park
Školský výlet V.A a V.B do Atlantisu
Turnaj v malom futbale
Tercia a Sexta vo Viedni
Anglické predstavenie
Spoznajme sa cez skate
Peter Pan
Deň Zeme
Plavecký výcvik
Turnaj vo vybíjanej
Envirodeň v našej škole pre 5 .- 7. ročníky
Korčuľovanie na zimnom štadióne v Žiline
Improliga
Korčuľovanie ako spestrenie TSV
Maškarný ples
Fašiangové vystúpenia Studničiek
Duchovná obnova 1. A
Divadelné predstavenie: Zločin a trest
Maľovanie veľkonočných kraslíc
Intenzívny týždenný kurz konverzačnej ANJ
Archív 1. polrok 2013 / 2014
Archív 2012 / 2013
Archív 2011 / 2012
PROJEKTY
SMAPUDE_LIFE
Crema - Rajec 2013
Comenius: Oživenie Slovanov
Parkuj svoje auto bezpečne
Projekt akademického partnerstva
Všetky deti potrebujú porozumenie a rešpekt
Crema - Rajec
Po stopách sv. Cyrila a Metoda
Aktívne globálne školy
COMENIUS - Školské partnerstvá
SÚTAŽE
Turnaj vo vybíjanej
Turnaj vo florbale vo Zvolene
Biblická olympiáda - diecézne kolo
Krajské kolo - Hviezdoslavov Kubín
Celoslovenské kolo geografickej olympiády
Čo vieš o hviezdach - krajské kolo
Turnaj vo futsale mladších a starších žiakov
Krajské kolo geografickej olympiády
Volejbalový turnaj študenti verzus učitelia
Biblická olympiáda - dekanátne kolo
Biblia očami detí
Hviezdoslavov Kubín
Školské kolo Hviezdoslavovho Kubín
Biblická olympiáda 2014
Geografická olympiáda
Archív 1. polrok 2013 / 2014
Archív 2012 / 2013
Archív 2011 / 2012
PRÁVE TY
Aktuálne čislo 8/22
Literárna príloha 6
2012/2013
2011/2012
Archív
Š. PEDAGÓG
Špeciálny pedagóg - informácie
OZNAMY
LINKY
ZRNKO
Nachádzate sa:
Úvod
|
Sútaže
|
Archív 2011 / 2012
|
Biblická olympiáda
Biblická olympiáda
školské kolo, 26.1.2012
Výsledková listina:
I. kategória CZŠ:
Joneková Agáta – V.B
Dudáková Barbora – VIII.B
Martinec Adam – VIII.B
Bollová Veronika V.B náhradník
Vanák Ondrej – V.B
Kubačáková Klára – V.B
Požár Marián – V.B
Škraban Martin – VIII.B
I.kategória GAŠ
Zavadský Marek – sekunda
Zavadská Veronika – príma
Spitzkopfová Eva – kvarta
Hromada Mikuláš – sekunda náhradník
Spitzkopfová Zuzana – kvarta
Straňanková Mariana – kvarta
Stanková Beáta – príma
II.kategória GAŠ
Huljaková Magdaléna - oktáva
Špániková Anna – sexta
Capková Martina - oktáva
Lednický Lukáš – septima náhradník
Kavcová Terézia - oktáva
Foltán Marewk - septima
Podolan Michal - septima
Kosper Ľubomír - kvinta
Hasalíková Terézia - septima
Biela Monika – sexta
Lednická Mária - septima
Spitzkopf Juraj - septima
Špalková Barbora - sexta
Liška Andrej - septima
Stehlík Matúš - kvinta
Pekara Peter - oktáva
Kšiňan Jakub - kvinta
Koleda Juraj - kvinta
Michalec Róbert - sexta
Pauliny Michal - oktáva
Slyško Ján - septima
Hamza Jakub - sexta
Hájnik Ambróz - sexta
Albert Filip - kvinta
Martinec Matej - sexta
Pažický Tomáš - sexta
Kruteková Tatiana - kvinta
Očko Andrej - sexta
Pavela Viliam - kvinta
Balážová Katarína - kvinta
Kluchová Daniela - kvinta
Nachádzate sa:
Úvod
|
Sútaže
|
Archív 2011 / 2012
|
Biblická olympiáda
Kontakty
|
Vedenie
|
Mapa stránok
Katolícka spojená škola | Copyright © 2014