Dnes je: Utorok 23. apríla 2024, meniny má Vojtech, zajtra bude mať meniny Juraj.

Zdobenie medovníkov

10. a 11. december 2013 bol príjemným stretnutím V.A a V.B triedy v MsKS v Rajci na krásnej predvianočnej akcii zdobenia medovníkov v rámci Remeselných dielní, kedy si všetci mohli túto techniku po zaujímavom výklade pani E. Peknej individuálne vyskúšať.
A tak si každý priniesol pár medovníčkov z maminej kuchyne, ktoré neskôr žiarili rôznymi ornamentmi a vzormi podľa fantázie a vkusu našich piatakov. Všetkým sa táto zaujímavá a nevšedná práca páčila. V závere mal každý možnosť darovať jeden medovník na výstavu, ktorá bude prebiehať v najbližších dňoch v priestoroch mestskej radnice. Ďakujeme pani E. Peknej a MsKS za precízne a pútavo pripravenú akciu.

Mgr. Mária Vanáková