Dnes je: Streda 17. apríla 2024, meniny má Rudolf, zajtra bude mať meniny Valér.

Zber papiera

Ako každý rok, aj tento naša škola usporiadala zber papiera. Aj naša trieda Tercia sa zúčastnila tejto akcie. Odkedy sme sa stretli na gymnáziu, spolupracujeme a zber papiera sme vyhrali už tretíkrát po sebe. V týchto našich úspechoch nám pomáha aj naša pani triedna. Každý rok sme ako odmenu dostali 20€ a keďže je nás len 12, na konci školského roka sme už mali našetrené dosť, a tak sme sa všetci spolu vybrali na pizzu.
V zbere papiera sa nám darí aj v súťaži o najlepšieho zberateľa. Minulý rok sa ním stala naša spolužiačka Beáta Stanková a tento rok sa víťazom stal „náš“ Mikuláš Hromada. Už teraz sa tešíme na ďalší zber a veríme, že v ňom opäť uspejeme.

Anna Škubová a Lenka Špániková, Tercia