Dnes je: Štvrtok 25. apríla 2024, meniny má Marek, zajtra bude mať meniny Jaroslava.

Výstava záhradkárov

Práce na výstavu pripravovali žiaci 1. aj 2. stupňa CZŠ a tiež aj deti zo Školského klubu detí pri CZŠ. Zhotovolavi sme ich rôznymi technikami napr. maľovaním, lepením, členením obrazu a vyrezávaním. Pri zhotovovaní prác sa snažíme využívať prírodný materiál:škrupiny z orechov alebo mandí, peletky, gaštany. Použili sme aj PET fľašky, obaly a staré časopisy. Deti zaujalo lisovanie a následne laminovanie odkvitnutých orchideí. Šité kvety zhotovili žiaci na krúžku Tvorivý ateliér.

Povzbudením pre nás bola usilovnosť žiakov, ktorí aktívne pomáhali pri inštalácii výstavy:Dominik Kavec, Branislav Baláž, Martin Škraban, Tomáš Škraban, Mihalcová Anna, Augustínová Michaela, Smiešková Mária.