Dnes je: Piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav, zajtra bude mať meniny Vieroslava.

Včelárstvo je krásne a zaujímavé

Dňa 15. októbra sa žiaci V. a VI. ročníkov Katolíckej spojenej školy v Rajci zúčastnili prednášky o včelách a včelárstve. Akciu pripravili pracovníci MsKS v Rajci. Prednáška, film aj prinesené pomôcky a produkty včiel boli tak úžasne pripravené, že deti veľmi zaujali. Žiaci kládli veľa otázok napriek tomu, že už bolo po vyučovaní .

Touto cestou sa chceme za žiakov KSŠ aj za nás pedagógov, ktorí sme sa prednášky zúčastnili, poďakovať MsKS. Našli ochotných ľudí z blízkeho okolia, včelárov pani Hodasovú a pána Hodasa, ktorí nám priblížili význam včiel, včelárstva pre život a krásu stvorených vecí. Radi privítame takúto akciu aj pre iné ročníky v budúcom školskom roku.

Kolektív pedagogických pracovníkov Katolíckej spojenej školy

Článok v Rajčan 11/2012