Dnes je: Štvrtok 18. apríla 2024, meniny má Valér, zajtra bude mať meniny Jela.

RORÁTY 2012

Našim žiakom, študentom gratulujeme a pánovi dekanovi Vladimírovi Kutišovi aj obidvom pánom kaplánom ďakujeme za ranné stretnutia na svätých omšiach, kde nám priblížili životy svätých a blahoslavených, ktorí odvážne išli za Svetlom. Denne sa svätej omše zúčastňovalo veľa žiakov z našej školy, pozorne počúvali zaujímavé životné príbehy, s veľkou radosťou súťažili a vyhrávali obľúbených snehuliačikov a pekné prekvapenia. Chutné farské raňajky iste zostanú deťom tiež ako pekná spomienka.

V sobotu ráno roráty vyvrcholili a každý zúčastnený odchádzal s krásnou cenou, takže radosť žiarila zo všetkých detských očí a iste aj ich rodičov.

A tak za všetko veľké ĎAKUJEME a všetkým Vám prajeme pokojné, milostiplné a požehnané vianočné sviatky.