Dnes je: Piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav, zajtra bude mať meniny Vieroslava.

Lyžiarsky výcvik Čičmany

V dňoch od 18. 2. 2013 do 22. 2. 2013 sa uskutočnil lyžiarsky výcvik pre žiakov 3., 4. ročníkov KSŠ v lyžiarskom stredisku -  Čičmany. Prvý krát, v histórii našej školy, sa zúčastnili lyžiarskeho výcviku aj mladší žiaci, vstupovali sme do tohto projektu s radosťou , ale aj s obavami, či to deti zvládnu, vyšlo to... Deti sa tešili z nových športových príležitostí, zo snehu , hlavne, že bude voľno. Rodičia nabalili deťom batohy dobrými desiatami , vyprevadili ich na autobusovú zastávku a čakali na ich návrat domov. Nadšené, príjemne unavené deti rozprávali zážitky z lyžovania až do večera. To všetko sme v škole prijali s potešením, s chuťou do ďalšieho lyžiarskeho výcviku, ktorý budeme organizovať budúci školský rok.