Dnes je: Sobota 20. apríla 2024, meniny má Marcel, zajtra bude mať meniny Ervín.

Deň narcisov

Do tohtoročnej verejnej finančnej zbierky Ligy proti rakovine sa zapojila aj naša škola. V piatok 13. apríla sa štyri dobrovoľníčky – študentky oktávy Zuzka Kotríková, Katka Očková, Monika Majerčíková a Michaela Maňaková vydali s pokladničkou, odznakmi a symbolmi žltých narcisov do ulíc Rajca, aby s posolstvom tohto dňa oslovili jeho obyvateľov. Ešte predtým si symboly Dňa narcisov po odovzdaní dobrovoľných príspevkov prevzali aj mnohí učitelia i žiaci, ale okrem nich aj členovia delegácie učiteľov a riaditeľov škôl zo Salzburgu, ktorí boli práve v ten deň na návšteve  našej školy a akcia ich veľmi oslovila. Zapojením sa do zbierky sme podporili dobrú vec, veď aj vďaka výnosom tejto zbierky môže LPR pokračovať v podpore a pomoci onkologickým pacientom a ich rodinám.