Dnes je: Piatok 19. apríla 2024, meniny má Jela, zajtra bude mať meniny Marcel.

Futbalový turnaj o pohár riaditeľa

V jarnej časti školského roka prebiehal v Katolíckej spojenej škole v Rajci turnaj vo futbale o putovný pohár riaditeľa. Hralo sa v dvoch kategóriách a to starší a mladší žiaci. V oboch kategóriách hralo po osem tried.
Medzi mladšími žiakmi sa do semifinále prebojovali a proti sebe postavili 6. B – 2. G s výsledkom 3:2 a 7. A – 1.G s výsledkom 3:2. Do finále sa prebojovali triedy 6.B – 7.A.
Starší žiaci odohrali semifinálové zápasy nasledovne:
6. G – 9. B s výsledkom 4:2 a 7. G – 5. G s výsledkom 6:0. Do finále postúpili 6. G – 7. G.
Dňa 27. júna 2012 sa odohrali obidva finálové zápasy za veľkého povzbudzovania ostatných spolužiakov. Slávnostné výkopy zahájili pán kaplán Gera u starších a pán riaditeľ Vereš u mladších žiakov. Finálové zápasy odpískal s prehľadom Juraj Jasenovec a záverečným odpískaním rozhodol, že víťazom v kategórii mladších žiakov sa stala trieda 7. A s víťazstvom 4:2 a  s najlepším hráčom Erikom Čmelom. V kategórii starších žiakov zvíťazila trieda 7. G pomerom 2:0 a najlepším hráčom bol vyhlásený Andrej Liška.
Na záver boli odovzdané ceny vrátane putovného pohára, ktoré odovzdával zástupca školy René Gabčo.